Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?

Go down 
4 posters

Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?
Semennyire
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_lcap0%Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mennyé' má, most zárták be a szeméttelepet!
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_lcap43%Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_rcap
 43% [ 3 ]
A szelektív hulladékgyűjtők messze vannak tőlem, én annyit nem sétálok!
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_lcap0%Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Még a városközpontot sem tudják tisztességesen rendben tartani...
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_lcap14%Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Kuka az van, csak bele is kellene dobni a szemetet!
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_lcap29%Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Néhány munkanélkülit igazán befoghatnának szemetet szedni nem?!
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_lcap14%Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Mindenki teszi a dolgát, elégedett vagyok
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_lcap0%Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 7
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Empty
TémanyitásTárgy: Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?   Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Icon_minitime2008-04-23, 15:07

Tegnap volt a Föld napja, amelyet egyre többen vesznek nagyon komolyan. A "gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan" jelmondatot szem előtt tartva vajon Kisbér vezetői és Kisbér lakói mindent megtesznek-e azért, hogy tiszta, élhető környezetet hagyjanak örökül utódainknak? Kiváncsi vagyok véleményetekre!
Tamás
Vissza az elejére Go down
barcska




Hozzászólások száma : 17
Registration date : 2008. Jan. 20.

Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?   Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Icon_minitime2008-04-24, 16:46

Ez így nem ér! Majdnem mindegyik igaz Kisbérre, és választani csak egyet lehetett! Talán a legjellemzőbb (szerintem) mégis csak az, hogy idén januárban bezárták a szeméttelepet, mert nem felelt meg az uniós előírásoknak. Beszédes tény a kisbéri környezetvédelemről....Embarassed
Mennyire más a nézőpontunk, az is látszik. Mielőtt szavaztam volna, egy voks volt arra, hogy koszos a városközpont,(szerintem nem az) és egy voks esett arra, hogy van elég kuka, csak bele kéne dobni a szemetet.(egyetértek) Két homlokegyenest ellenkező álláspont,affraid ki kellene fejteni, ki mire gondolt amikor szavazott!Basketball
barcska
Vissza az elejére Go down
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?   Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Icon_minitime2008-04-24, 19:21

Én szavaztam arra, hogy van kuka, csak bele kéne dobni ami oda való...
Azért a "központban" elég sűrűn vannak a kukák, ugyhogy nem csak a vezetés a felelős a koszért. Mindenkinek kell érte tennie vagy nem ér semmit a takarítás. Vki el- és vki kidobja... ez a nem mind1:)
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?   Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Icon_minitime2008-04-24, 22:39

Levente017 írta:
Én szavaztam arra, hogy van kuka, csak bele kéne dobni ami oda való...
Azért a "központban" elég sűrűn vannak a kukák, ugyhogy nem csak a vezetés a felelős a koszért. Mindenkinek kell érte tennie vagy nem ér semmit a takarítás. Vki el- és vki kidobja... ez a nem mind1:)
Egyetértek!
A felelőség, és a sár közös. De azért a szeméttelep bezárása tényleg gáz...Embarassed
Tamás
Vissza az elejére Go down
orizatriznyak




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Nov. 29.

Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?   Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Icon_minitime2008-04-28, 15:10

Nem értek egyet azzal, hogy elég kuka van kinn az utcákon. Tessék csak megszámolni mennyi van mondjuk az állomás és a buszállomás között, ha a Desseő Gyula utcán megyek végig.A Lovarda előtt sincs egy szem sem. Nem vagyok az a dobálós fajta, de egy használt papaírzsebkendőt már nem szívesen teszek vissza a zsebembe, kidobni pedig nincs hová.
A Lovarda tőszomszédságában a volt Állami Gazdaság épülete pedig hajléktalan meg graffiti tanya lett. És a szeméthalom sem hiányzik, érdemes megnézni. Persze csak ha bírjuk gyomorral. Lébecol egy két munkanélküli a városban, közmunkára kellene őket fogni! Takarítanivaló van bőven.
oriz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?   Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szerinted mennyire óvják Kisbéren a környezetet?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mennyire stabil a munkahelyed?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: