Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Melyik a legjobb kocsma Kisbéren?

Go down 

Melyik Kisbér legjobb kocsmája?
Marencsák
Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_lcap0%Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Samu
Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_lcap0%Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pikk Ász
Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_lcap100%Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_rcap
 100% [ 1 ]
8-as
Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_lcap0%Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nimród
Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_lcap0%Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Egyéb (megírom)
Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_lcap0%Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 1
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Empty
TémanyitásTárgy: Melyik a legjobb kocsma Kisbéren?   Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Icon_minitime2008-04-06, 22:49

Sziasztok!
Ez a kérdés nem igényel kommentet. Hol adják a legjobb sört? Hol a legjobb a hangulat? Stb...
Kiváncsi vagyok a végeredményre!
Tamás
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a legjobb kocsma Kisbéren?   Melyik a legjobb kocsma Kisbéren? Icon_minitime2008-04-13, 00:08

vagtam írta:
Sziasztok!
Ez a kérdés nem igényel kommentet. Hol adják a legjobb sört? Hol a legjobb a hangulat? Stb...
Kiváncsi vagyok a végeredményre!
Tamás
Ennyire nehezet kérdeztem vagy csak ennyire hülyét? Se látogatottság, se vélemény...
Tamás
Vissza az elejére Go down
 
Melyik a legjobb kocsma Kisbéren?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: