Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság?

Go down 
3 posters

Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság?
Alszom
Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_lcap0%Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Vitamint szedek
Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_lcap75%Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Aktívan pihenek
Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_lcap25%Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Könnyű fürdőt veszek
Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_lcap0%Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Haggyá'má' egész évben fáradt vagyok!
Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_lcap0%Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Egyéb (megírom)
Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_lcap0%Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 4
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Empty
TémanyitásTárgy: Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság?   Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Icon_minitime2008-03-17, 15:17

Lehet hogy csak a pesti (büdös) levegő teszi, de mostanában mintha ólomból lennének a lábaim, és meglehetősen nyűgös is vagyok. nagyanyáink ezt még tavaszi fáradságnak mondták, és meglehetősen sok receptet ajánlottak fel a leküzdésére. Ebből kínálok fel egy párat szavazásra!
Tomi
Vissza az elejére Go down
Pende

Pende


Férfi
Hozzászólások száma : 96
Age : 65
Tartozkodási Hely : Hánta
Registration date : 2007. Nov. 25.

Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság?   Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Icon_minitime2008-03-17, 20:37

Hogy beletaláltam a 100%-ba! Laughing

Ami közben 50 lett Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.paci.hu/forum/index.php?showtopic=6568
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság?   Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Icon_minitime2008-03-20, 00:10

Rám épp ellenkezőleg hat a tavasz. Én ilyenkor ébredek fel, virulok ki mint a virágok. A téli idő miatt szinte magamba fordulok, nincs kedvem semmihez, ilyenkor tavasszal - persze ha nem épp hó esik Exclamation -, elmúlik a bágyadtságom bezártság érzetem. Örülök, hogy hosszabb időt kint lehet tölteni, később sötétedik. Hát ennyi. queen
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság?   Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit teszel ha utolér a tavaszi fáradság?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: