Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hősi halottaink

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Hősi halottaink Empty
TémanyitásTárgy: Hősi halottaink   Hősi halottaink Icon_minitime2008-03-14, 16:21

Kedves Péter!
Ha már erre jársz, szeretném ha elmondanád, idén milyen rendezvények, megemlékezések lesznek Kisbéren a katonai hagyományőrzés jegyében? Még emlékszem rá hogy tavaly a doni áttörés évfordulóján megemlékezést tartottatok, de a az év további eseményeiről már nem értesültem. remélem nem halt el a dolog, kár lenne érte!
Üdv
vagtam
Vissza az elejére Go down
Földes




Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Mar. 14.

Hősi halottaink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hősi halottaink   Hősi halottaink Icon_minitime2008-03-16, 20:35

vagtam írta:
Kedves Péter!
Ha már erre jársz, szeretném ha elmondanád, idén milyen rendezvények, megemlékezések lesznek Kisbéren a katonai hagyományőrzés jegyében? Még emlékszem rá hogy tavaly a doni áttörés évfordulóján megemlékezést tartottatok, de a az év további eseményeiről már nem értesültem. remélem nem halt el a dolog, kár lenne érte!
Üdv
vagtam

Sajnos anyagi okok miatt szünetel a katonai hagyományőrzés részünkről. természetesen nem szereténk megszüntetni, de igazából el sem indult hivatalosan. Sajonos a bürokrácia és a pénz hiánya ebben meggátolt minket. Jelenleg katonai ereklyéket gyűjtök, amiből múzeumot szeretnék itt Kisbéren, de sajnos ez is elég nehézkes pénz nélkül. A másik ok az idő hiánya, de ha valaki felajálana a múzeum számár bármilyen jellegű, katonai ereklyét azt nagyon szívesen fogadnám. A késöbbi fejleményekről tájékoztatni foglak, remélem sikerűl kicsit felélesztenem a dolgot.

Üdvözlettel:

Földes Péter
Vissza az elejére Go down
 
Hősi halottaink
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Kisbérről-
Ugrás: