Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Elmész-e március 9-én szavazni?

Go down 
4 posters

Elmész-e szavazni március 9-én?
Igen
Elmész-e március 9-én szavazni? Vote_lcap89%Elmész-e március 9-én szavazni? Vote_rcap
 89% [ 8 ]
Nem
Elmész-e március 9-én szavazni? Vote_lcap11%Elmész-e március 9-én szavazni? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Még nem tudom
Elmész-e március 9-én szavazni? Vote_lcap0%Elmész-e március 9-én szavazni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 9
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Elmész-e március 9-én szavazni? Empty
TémanyitásTárgy: Elmész-e március 9-én szavazni?   Elmész-e március 9-én szavazni? Icon_minitime2008-02-26, 17:48

Sziasztok!
Gondoltam ennyi aktuálpolitika talán belefér.
Én mindenképpen ott leszek, és az sem titok, igennel fogok voksolni mindhárom kérdésre. Azt nem fogom megkérdezni, hogyan voksoltok majd ha voksoltok, arra viszont szeretnék válaszokat kapni, hogy szándékotokban áll-e elmenni?
Üdv
Tomi
Vissza az elejére Go down
Pende

Pende


Férfi
Hozzászólások száma : 96
Age : 65
Tartozkodási Hely : Hánta
Registration date : 2007. Nov. 25.

Elmész-e március 9-én szavazni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elmész-e március 9-én szavazni?   Elmész-e március 9-én szavazni? Icon_minitime2008-02-26, 21:36

Ez egy érdekes dolog, én is igenekkelé fogok szavazni, annak ellenére, hogy a vizitdíjjal némiképp egyetértek. A volt feleségem hobbija az orvoshoz járás, amióta pénzbe kerül nem megy olyan sűrűn feleslegesen. Ha a járulékokat csökkentenék annyival, amennyit a vizitdíj hoz, akkor egy hasznos dolog lenne!
Vissza az elejére Go down
http://www.paci.hu/forum/index.php?showtopic=6568
orizatriznyak




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Nov. 29.

Elmész-e március 9-én szavazni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elmész-e március 9-én szavazni?   Elmész-e március 9-én szavazni? Icon_minitime2008-02-27, 01:06

A tandíj eltörlésével kapcsolatban vannak fenntartásaim, a vizitdíj és a kórházi napidíj eltörlésére viszont igennel szavazok! Ott leszek tehát március 9-én!
oriz
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Elmész-e március 9-én szavazni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elmész-e március 9-én szavazni?   Elmész-e március 9-én szavazni? Icon_minitime2008-02-27, 03:12

Én meg nem megyek el, nem vagyok hajlandó résztvenni a politikai hisztériában...
(vagtam, most tényleg behozod erre a forumra politikát? Bár a hozzászólásokat, tény, hogy növelni fogja. Ámbár nekem végül is mind1...Wink )
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Elmész-e március 9-én szavazni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elmész-e március 9-én szavazni?   Elmész-e március 9-én szavazni? Icon_minitime2008-02-27, 16:32

nataSa írta:
Én meg nem megyek el, nem vagyok hajlandó résztvenni a politikai hisztériában...
(vagtam, most tényleg behozod erre a forumra politikát? Bár a hozzászólásokat, tény, hogy növelni fogja. Ámbár nekem végül is mind1...Wink )
Szia NataSa!
Ennél jobban nem. Még jövő héten lesz egy a népszavazáshoz kapcsolódó kérdésem, aztán nem tervezek ennél több politikát. Főleg azért nem, mert a témák között ott van, de senki nem él vele.
Ennyi szerintem még belefér!
Üdv
vagtam
Vissza az elejére Go down
Pende

Pende


Férfi
Hozzászólások száma : 96
Age : 65
Tartozkodási Hely : Hánta
Registration date : 2007. Nov. 25.

Elmész-e március 9-én szavazni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elmész-e március 9-én szavazni?   Elmész-e március 9-én szavazni? Icon_minitime2008-02-27, 23:32

nataSa írta:
Én meg nem megyek el, nem vagyok hajlandó résztvenni a politikai hisztériában...
(vagtam, most tényleg behozod erre a forumra politikát? Bár a hozzászólásokat, tény, hogy növelni fogja. Ámbár nekem végül is mind1...Wink )
Abban igazad van, hogy ez nem a feltett kérdésekről szól, de éppen ezért megyek el!
Vissza az elejére Go down
http://www.paci.hu/forum/index.php?showtopic=6568
Ajánlott tartalom





Elmész-e március 9-én szavazni? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elmész-e március 9-én szavazni?   Elmész-e március 9-én szavazni? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elmész-e március 9-én szavazni?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Heti szavazás-
Ugrás: