Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A karácsonyról

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-19, 12:21

Ennek talán nagyobb keletje lesz (és nem nyugatja, ha már értitek mire gondolok...cyclops)
Mit gondoltok a karácsonyról? Szerintem nevezhetnénk a képmutatás ünnepének is... Mindenki szeresse egymást három napra, aztán a többi 362-n meg lehet akármekkora seggfej? Odamosolyogni olyan emberekre, akiket nem feltétlenül kedvelünk, csak azért hogy abban a tudatban ringassuk magunkat, hogy alapvetően rendes emberek vagyunk? Szerintem pont azon a 362-n kellene "rendesen viselkedni" azon a 3-n meg lehetne gonoszkodni...Very Happy
Na ugye az ajándékvásárlási mizériáról már ne is beszéljek, hogyan gazdagodnak sokan másokból a (a szeretet ünnepén!!!) gyerekeinket használva csaléteknek...
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-19, 18:43

Admin írta:
...Odamosolyogni olyan emberekre, akiket nem feltétlenül kedvelünk, csak azért hogy abban a tudatban ringassuk magunkat, hogy alapvetően rendes emberek vagyunk?...

Hát azért én karácsonykor sem vigyorgok arra akit ki nem állhatok, max egy kicsit visszafogom magamat. Akit meg "csak" nem kedvelek, annak azért mondom, hogy "Boldog Karácsonyt!", mert ez azért "illendő".... sztem legalábbis
Az ajándékozásról meg ugyanazt gondolom, mint te.
Ami nagyon kikészít az a tv műsor!!! Mérget vennék rá, hogy idén is lesz a Bunyó Karácsonyig, Reszessetek betörők 1-123... (bár lehet hogy ezt Szilveszterkor nyomatják Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-20, 12:37

hm...illendő.... utálom ezt a dolgot. Az emberek szerintem viselkedjenek természetesen. Nem szeretem mikor vadidegenek, vagy pedig pont ellenszenves emberek kivánnak boldog karácsonyt -abszolutte nem őszintén, valamiféle összeborulásos dologra kihegyezve. Nem hinném, hogy mindenkit lehetséges, vagy mindenkit kell szeretni, nem hinném, hogy a karácsony arról szólna, hogy 3 napig képmutatóskodjunk. A vallási képmutás részéről már ne is beszéljünk...
A tévé műsor tényleg gáz, bár én a bunyó karácsonyig-ot akárhányszor képes vagyok megnézni... Smile Bár nekem 5 éve tévém sincs, kiktattam az életemből a felesleges hülyeségeket.
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-20, 21:30

Irodalom tanárom a Karácsony miatt ezt a feladatot adta: "Írjatok egy verset a köv. szavakkal: bodri kutya, traktor, csillagszóró és legyen benne alliteráció és egy hasonlat is"
Én most leírom ide az én versemet (ha nem illik ide vmiért, akkor majd az admin intézkedi...Smile ):
Csillagszóró csilláma csillog,
Bodri kutya szőrében villog.
Nem hiszem el! Kigyulladt a korcs,
Kirohant az útra, hú de gyors!
Úton rohan, úgy ég mint a fáklya,
A traktor száguldott, gyorsan ment rája.
A kutyának semmi esélye,
Csillagszóró fénye csillog szemében...
Nem hiszed el! Túlélte!
Gazdája rohant érte.
Kiskutya felépül, nincsen gond,
Ezúton kívánok Boldog Karácsonyt!

Oszályban sikerem volt...Embarassed lol!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-21, 01:11

Levente17: A vers mint vers azt hiszem jobban jár, ha a nemértékelem kategóriába teszem (magam is kritikus versíróként) ellenben kellemes perceket szereztél nekem vele, máris szebbé tetted ezt a borzalmas ünnepet! Smile Smile Smile Tehát abszolutte thanx....
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-21, 17:45

Admin írta:
Levente17: A vers mint vers azt hiszem jobban jár, ha a nemértékelem kategóriába teszem (magam is kritikus versíróként) ellenben kellemes perceket szereztél nekem vele, máris szebbé tetted ezt a borzalmas ünnepet! Smile Smile Smile Tehát abszolutte thanx....

Szívesen! Surprised
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-27, 02:28

lol! ez nagyon király, rég nevettem ilyen jót lol!
én régen mikulás-versekből voltam jó, hasonló hülyeségekkel tarkítva persze Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime2007-12-27, 02:38

a karácsonyról... : ki nem állhatom a karácsonyt! (upsz, milyen Dulifulis mondat Very Happy)

a 3/362 napról ugyanaz a véleményem mint a fentebb írtak. Az év többi napján megmutathatom, ha vki fontos nekem. Utálom ezt a kényszeres ajándékvásárlást. Na persze én is vettem a szűk családomnak ajándékot, de olyat amiről tudom, hogy szüksége van rá/régóta szeretne olyat.

Az is vicces, hogy az emberek annyi kaját felhalmoznak, mintha 2hónapig zárva lenne minden. És mindenki fogadkozik, hogy nem hagy semmit az utolsó pillanatra. Dehogynem. Én meg csak mosolygok, mert már régen beszereztem mindent, pont azért hogy ezt a rohamat megússzam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A karácsonyról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A karácsonyról   A karácsonyról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A karácsonyról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Art :: filo-ZOO-fia-
Ugrás: