Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Emo: lányos fiúk, fiús lányok

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

Emo: lányos fiúk, fiús lányok Empty
TémanyitásTárgy: Emo: lányos fiúk, fiús lányok   Emo: lányos fiúk, fiús lányok Icon_minitime2007-12-13, 19:00

Emo, ez az a szó ami hallatán rosszul vagyok, és szerintem nem csak én Smile.
Vegyük például a Tokio Hotel nevezetű német "együttest". Velük indult meg a lavina, és láss csodát már van magyar követőjük is, a No thanx.
Szerintem ennél undorítobb irányzat nem sok van Very Happy.
De kiváncsi lennék a ti véleményetekre is!!
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Emo: lányos fiúk, fiús lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emo: lányos fiúk, fiús lányok   Emo: lányos fiúk, fiús lányok Icon_minitime2007-12-13, 19:38

Nos...
Amit az emosok müvelnek, az tény, hogy nagyon gáz. A zenéjük egy nagy rakás szar. De ettől még nincs ellenemre a dolog, senkinek nem ártanak vele -legfeljebb maguknak, de az embereknek meg kell adni az alkalmat arra, hogy hülyék legyenek - ugyhogy csak mosolyogva figyelem a jelenséget, de ha nem kérdeznek, igazából nem fikázom őket, hiszen az ő szemükben (és még sokak másokéban) az én hippiségem is ugyanolyan furcsának tünhet...rabbit
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

Emo: lányos fiúk, fiús lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emo: lányos fiúk, fiús lányok   Emo: lányos fiúk, fiús lányok Icon_minitime2007-12-13, 19:50

Az EMO-sok nem tom mik... Smile De undorító hogy a fiuk és kifestik magukat, meg csókolgatják egymást mert ők EMO-sok, meg elegük van a világból, meg a többi hülyeségük.
A másik naon jó, hogy hangoztatják hogy öngyilkosságon törik a fejüket és meg fogják tenni.... Meg az anyjuk térdekalácsát Very Happy - ez kit érdekel? Ki tartaná őket vissza? Tegyék meg, ha merik...
Ez az egész azért van sztem, mert nem figyelnek rájuk és így akarják magukravonni a figyelmet.
Vissza az elejére Go down
Lidi




Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Tartozkodási Hely : Császár (H)
Registration date : 2007. Dec. 03.

Emo: lányos fiúk, fiús lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emo: lányos fiúk, fiús lányok   Emo: lányos fiúk, fiús lányok Icon_minitime2007-12-23, 15:52

Abban egyetértek,hogy elég gáz az önsajnáltatásuk megahogyan kinéznek de a tokio hotel tagjai nem tartják magukat emoknak mondjuk az énekes elég gázul fest...de az nem igaz h a zene egy rakás xar...Mert a zene az jó meg a szövegek is...a nókeksz meg próbál emos lenni :\ Very Happy
én azt utálom,hogy mindenkire rá mondják h emo mert hasonló cuccai vannak vagy vmije olyan -.-
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

Emo: lányos fiúk, fiús lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emo: lányos fiúk, fiús lányok   Emo: lányos fiúk, fiús lányok Icon_minitime2007-12-23, 16:30

Lidi írta:
Abban egyetértek,hogy elég gáz az önsajnáltatásuk megahogyan kinéznek de a tokio hotel tagjai nem tartják magukat emoknak mondjuk az énekes elég gázul fest...de az nem igaz h a zene egy rakás xar...Mert a zene az jó meg a szövegek is...a nókeksz meg próbál emos lenni :\ Very Happy
én azt utálom,hogy mindenkire rá mondják h emo mert hasonló cuccai vannak vagy vmije olyan -.-

Lidi, légyszives linkelj be egy értékelhető emo zenét (zeneileg és szövegileg is) . Tudom, hogy szubjektív ez a dolog, de én még nem halottam olyan emo-s zenét (vagy tokio hotel-t9 amely a kritikai érzékem alsó határát súrólta volna...
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Emo: lányos fiúk, fiús lányok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emo: lányos fiúk, fiús lányok   Emo: lányos fiúk, fiús lányok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Emo: lányos fiúk, fiús lányok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Banzai :: Zenekarokról-
Ugrás: