Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Spartacus - már csak múlt idő?

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-08, 00:20

Engem tényleg zavar az, hogy Kisbérről lassan teljesen eltűnik a foci, és ez nem azért van, mert nincsenek focit szerető fiatalok. Szerintem, ez nagyban "köszönhető" a városnak. Nem értem, hogy egy ilyen, napjainkban (is) népszerű sportág, hogy szorulhat ennyire háttérbe!?
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-08, 00:36

Nekem a helyi sporttal csak annyi a problémám, hogy foci vagy kézilabda közül lehet válogatni és hello. Na most, lány létemre nem vonz a foci, ami talán nem meglepő, a kézilabdát meg mindig is utáltam. (lehet beszólni, ez van). Kis hely, ezért nem nagyon van esély más sportágakra... ez a baj
Na ilyenkor nem szeretek itt lakni.
Legalább egy uszodát építhettek volna.
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-08, 14:44

Igazából nem vágom, hogy megy a sport ma a városban (én kirándulni,sétálni,és bringázni szeretek) végül is van egy sportcsarnokunk, gondolom ott sok mindenre van lehetőség, meg hát nyaranta látom, hogy a srácokkal focizik valaki a szparin. A sportcsarnokban meg feltételezem van (régen volt)foci,kézi,kosár,röplabda,pinpong,súlyemelés,testépítés. Vagy fizetős ez nálunk, És ha az, drága? Egyáltalán milyen egyesületeink vannak, mit tudtok róla?
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-08, 15:26

A kisbéri sportélet biztos, hogy nem most van a csúcson Smile
A fociról annyit, hogy a kisbéri csapat a bakonyalja ligában Very Happy indult, ami nem is tagja az mlsz-nek. Emelett a pálya jóformán alkalmatlan sportolásra, (off-road pályának jó lenne), a futó pály is el lett hanyagolva. A focival kapcsolatban még annyit, hogy a kisbértől pár km-re található etén a csapat jelenleg a megye 1-ben játszik, amíg mi tavaly a megye 3-as bajnokság arányát rontottuk Smile(idén már nem itt indult a csapat). Mint mindenhol, itt is a pénz hiányt emlegetik, ami érdekes, hogy etén betudták indítani a focit, igaz, ez a volt kisbéri játékosok segítségével történt!!! Sok, jó képességű fiatal választotta kisbér helyett etét, ami a jelen helyzetbe (sajnos) nem is csoda.
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-08, 21:07

Hát ennyire nem értek a focihoz jocolor Laughing
A szpari pálya nllam azt jelenti, hogy nyári éjszakákon néha kifexünk rá a párommal csillagokat nézni, nekem nem tünt fel, hogy hepés, meg hupás Wink
Azt viszont nem vágom, hogy a kisbéri focisták miért (csak) etén segítik a focicsapatot. Gondolom nyomos okuk van rá Sad
Persze ettől még tök hülye vagyok, mit jelent ez a "jelen helyzet"?
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-08, 23:07

Kisbéren az a jelen helyzet Smile, hogy senki sem foglalkozik focival.
Én is "játszom" a csapatban, és nincs aki összefogja a gárdát, az ugynevezett edzéseket megprobáltuk megtartani, de hát sokszor saját labdával, és természetesen edző nélkül! Így hát az edzések baráti focizgatássá szelidültek Smile.
Addig van a csapatnak edzője, vagy bármiféle "klubb elnöke" amig nincsenek gondok, de amint felmerül a kérdés, hogy hogyan megyünk el a következő meccsre, egyáltalán hányan megyünk, ekkor ezek az emberek elérhetetlenné válnak. Sztem akár 1-2 év alatt rendbe lehetne hozni a csapatot, csak tényleg támogatásra és olyan edzőre lenne szükség aki kézben tudja tartani a csapatot. És az a tény hogy az a kevés néző is, aki kint van , annak is jó, ha 15%-a kisbéri, és ez valahogy nem dobja fel a hangulatot
Vissza az elejére Go down
Jata

Jata


Férfi
Hozzászólások száma : 3
Age : 39
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 09.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-09, 15:56

Halo mindenki! Ez a sport kérdés mindig is megválaszolatlan marad Kisbéren.A "város" nem hogy törekedne hogy ujra éledjen a Spartacus hanem inkább hogy megszünjön.Én tudom hisz itt focizok.Annyi támogatást kapunk hogy csak na. Marha sokat:no: Soxor saját autokkal utazunk idegenbe.Most csak egyet említek de irhatnék még párat...bounce
Vissza az elejére Go down
http://www.alfaamore.hu/tagok/jata
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-09, 16:12

Jata és szerinted ennek mi az oka? Tényleg nincs erre pénz (egyáltalán mibe kerülne ez ha rendesen csinálnák?) vagy pedig nincs aki foglalkozna vele?
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Jata

Jata


Férfi
Hozzászólások száma : 3
Age : 39
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 09.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-22, 19:16

nataSa írta:
Jata és szerinted ennek mi az oka? Tényleg nincs erre pénz (egyáltalán mibe kerülne ez ha rendesen csinálnák?) vagy pedig nincs aki foglalkozna vele?


Szia! Egyeltalán nincs pénz.Semmibe veszik az egész csapatot.Mint irtam nemhogy fellenditeni akarják a sportot inkább megszüntetni. Sad
Vissza az elejére Go down
http://www.alfaamore.hu/tagok/jata
Jata

Jata


Férfi
Hozzászólások száma : 3
Age : 39
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 09.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-22, 19:22

tibi014 írta:
A kisbéri sportélet biztos, hogy nem most van a csúcson Smile
A fociról annyit, hogy a kisbéri csapat a bakonyalja ligában Very Happy indult, ami nem is tagja az mlsz-nek. Emelett a pálya jóformán alkalmatlan sportolásra, (off-road pályának jó lenne), a futó pály is el lett hanyagolva. A focival kapcsolatban még annyit, hogy a kisbértől pár km-re található etén a csapat jelenleg a megye 1-ben játszik, amíg mi tavaly a megye 3-as bajnokság arányát rontottuk Smile(idén már nem itt indult a csapat). Mint mindenhol, itt is a pénz hiányt emlegetik, ami érdekes, hogy etén betudták indítani a focit, igaz, ez a volt kisbéri játékosok segítségével történt!!! Sok, jó képességű fiatal választotta kisbér helyett etét, ami a jelen helyzetbe (sajnos) nem is csoda.

Halo tibi014!

Igen igazad van nem ott indult a Spari ahol tavaly.De miért is? Gondolkodjunk vagy nemérdemes? Nincs rá "keret" ennyi a válasz. Megis értem h elmentek páran a csapatbol etére. Ott van PÉNZ! Nem kevés. De nehogy azt higgyétek h az eteieknek a pénzéböl. Van egy "ember"-nek nevezett vki aki szorja bele a pénzét a csapatba.A Terembe is ök a "górék". Igaz nagyképü f...ok de mindegy.Etén tudnak edzöt fizetni és játékost is. Ennyi. Mint irtam Pénz,Pénz,Pénz. Ennyi!
Vissza az elejére Go down
http://www.alfaamore.hu/tagok/jata
NetBoszi

NetBoszi


nő
Hozzászólások száma : 1
Age : 39
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 23.

Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime2007-12-23, 13:36

amelisa írta:
Nekem a helyi sporttal csak annyi a problémám, hogy foci vagy kézilabda közül lehet válogatni és hello. Na most, lány létemre nem vonz a foci, ami talán nem meglepő, a kézilabdát meg mindig is utáltam. (lehet beszólni, ez van). Kis hely, ezért nem nagyon van esély más sportágakra... ez a baj
Na ilyenkor nem szeretek itt lakni.
Legalább egy uszodát építhettek volna.


Szia!

Nagyon egyetértek Veled, sajna a foci és a kézin kívül semmi más csapatsportot nem lehet választani.
Bár én szeretem a focit, de eléggé mazsola vagyok benne, meg ráadásul lány, így nem hinném, hogy beállnék a fiúcsapatba. Smile Lány focicsapat meg Kisbéren a mesében sincs. Crying or Very sad De ha esetleg rosszul tudom és van, akkor valaki szóljon pls. Köszi.
Mondjuk én azon akadtam ki még nagyon így sporttal kapcsolatban, hogy már nemtom hányadik bevásárlóközpontot építik Kisbéren, de arra nincs pénz, hogy a gimiseknek egy normális tesi órára alkalmas helyet csináljanak - tudom, tudom, erre nincs pénz. És ez valahol elég nagy szégyen, a vezetés lehethogy egy kicsit odatehetné magát, mikor ilyenek hiányoznak egy városból.
A Sparit is totál elhanyagolták, mikor nyáron arra jártam méteres gaz volt ott, ahol mi még áltsulis korunkban futottunk, hát igen, ez való egy városi címhez. Gratulálok!
Mi lenne, ha esetleg lenne lehetőség röplabdázni, vagy bicaj túrákra (amit lehetőleg nem akkor tudna meg az ember, mikor már végetért Crying or Very sad ), vagy esetleg úszni, vagy konditerem, vagy bármi más.
Miért kell ezekért elmenni a minimum 30 km-re levő városokba????
No, részemről ennyi, ha vkit megbántottam, sorry, a véleménynyilvánításhoz mindenkinek joga van. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Spartacus - már csak múlt idő? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spartacus - már csak múlt idő?   Spartacus - már csak múlt idő? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Spartacus - már csak múlt idő?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Sport-
Ugrás: