Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Multik, maszekok

Go down 
+3
amelisa
Pende
Admin
7 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-11-30, 02:10

Már akir érdekel a téme. engem példáúl halálra tud idegesíteni, hogy a Penny-ben fél órákat kell sorban álnom egy kiló kenyérért, és hogy ugyanezt a kenyeret hihetetlen gyorsan (és minőségben) kapom meg egy sarokkal feljebb.
Vagy hogy nincs igazán olyan hely, ahová be lehetne ülni egy tisztességes kávét inni, nekem spec hiányzik egy gyorsétkezde is.
Érdemes erről beszélni? Basketball
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Pende

Pende


Férfi
Hozzászólások száma : 96
Age : 65
Tartozkodási Hely : Hánta
Registration date : 2007. Nov. 25.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-11-30, 18:12

Hántán kapsz jó kávét, szólj! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.paci.hu/forum/index.php?showtopic=6568
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-10, 00:20

Admin írta:
Már akir érdekel a téme. engem példáúl halálra tud idegesíteni, hogy a Penny-ben fél órákat kell sorban álnom egy kiló kenyérért, és hogy ugyanezt a kenyeret hihetetlen gyorsan (és minőségben) kapom meg egy sarokkal feljebb.
Vagy hogy nincs igazán olyan hely, ahová be lehetne ülni egy tisztességes kávét inni, nekem spec hiányzik egy gyorsétkezde is.
Érdemes erről beszélni? Basketball

Egyetértek! lol!
Mindenhol van egypénztár-szindróma és az őrületbe kergetnek vele. A legdurvább az, amikor látom, hogy lazán dumálnak miközben gyűlik a sor és csak egy pénztáros dolgozik.
Nekem egy tisztességes somlói galuska hiányzik(kávé helyett), a gyorsétkezde jöhetne Very Happy
Nekem még a gyógyszertári kiszolgálás a halálom. Sztem lassítót szednek lol!
Vissza az elejére Go down
mry




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Nov. 30.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-10, 10:43

amelisa írta:
Admin írta:
Már akir érdekel a téme. engem példáúl halálra tud idegesíteni, hogy a Penny-ben fél órákat kell sorban álnom egy kiló kenyérért, és hogy ugyanezt a kenyeret hihetetlen gyorsan (és minőségben) kapom meg egy sarokkal feljebb.
Vagy hogy nincs igazán olyan hely, ahová be lehetne ülni egy tisztességes kávét inni, nekem spec hiányzik egy gyorsétkezde is.
Érdemes erről beszélni? Basketball

Egyetértek! lol!
Mindenhol van egypénztár-szindróma és az őrületbe kergetnek vele. A legdurvább az, amikor látom, hogy lazán dumálnak miközben gyűlik a sor és csak egy pénztáros dolgozik.
Nekem egy tisztességes somlói galuska hiányzik(kávé helyett), a gyorsétkezde jöhetne Very Happy
Nekem még a gyógyszertári kiszolgálás a halálom. Sztem lassítót szednek lol!
Nos,eléggé kellemetlen az amikor az ember bemegy 1kg kenyérért a Penny-be és min. fél óra mire kiszabadul! Evil or Very Mad A gyógyszertárat meg már nem is emlitem!
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-10, 17:44

Ami azt illeti, nem ártana néha egy egy drogteszt a gyógyszertárosokon Smile De tényleg tetü lassuak na, a pénztárgépet meg nem tudják kezelni, és hát itszta élvezet miattuk fél órát állni egy algopyrinért köhögő meg tüsszögő emberek társaságában...
A penny meg egy kész katasztrófa. Már komolyan gondolkodtam rajta, hogy bojkottálni kellene egy pár hétre. Érdekes a sparban meg megy minden, ott valahogy nincs ez az egypénztáras szindróma. Ha sokan vannak, valaki automatikusan beül. A penny-ben meg nagy ivben szarnak az ember fejére, mikor már a hátsó falnál áll a sor, akkor kegyeskednek beülni. A négy pénztárt egyszerre üzemelni még nem láttam.
Tudom, nem kell oda menni vásárolni. Hát már párszor visszafordultam, mikor belépéskor megláttam mekkora sor áll....
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-10, 19:00

A pennyben sztem az a gáz, hogy kevés a dolgozó. Mondjuk ennyi fizuért nem is csodálom és azért dolgozni elég rendesen kell.
Vissza az elejére Go down
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-10, 20:22

nataSa írta:
A penny-ben meg nagy ivben szarnak az ember fejére, mikor már a hátsó falnál áll a sor, akkor kegyeskednek beülni. A négy pénztárt egyszerre üzemelni még nem láttam.
Tudom, nem kell oda menni vásárolni. Hát már párszor visszafordultam, mikor belépéskor megláttam mekkora sor áll....

Lehet a hálózat nem bírná ki, ha mind a 4 pénztár üzemelne...Very Happy
Amúgy múltkor bementem zárás előtt kb. 20 perccel, már sepergettek meg trécseltek. Két kólát hónom alá kaptam, aztán spuri a pénztárhoz... De nicsak nincs ott senki, kérdő tekintettel nézek a tőlem 2 méterre söprő pénztárosra. Ő úgy reagál, hogy ... hogy sehogy! Harmadik kérésre (ami úgy 6-7 perccel később hangzott el részemről és kissé "ingerült" volt) csak odaült és nagy nehezen áthúzta a leolvasón azt a két kólát...
A vásárló az első, meg mindig igaza van, nem igaz Question Exclamation Hát úgy tűnik hogy néhány helyen b@*znak az emberre (bocsánat a kifejezésért)
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-11, 00:23

Levente017 írta:
nataSa írta:
A penny-ben meg nagy ivben szarnak az ember fejére, mikor már a hátsó falnál áll a sor, akkor kegyeskednek beülni. A négy pénztárt egyszerre üzemelni még nem láttam.
Tudom, nem kell oda menni vásárolni. Hát már párszor visszafordultam, mikor belépéskor megláttam mekkora sor áll....

Lehet a hálózat nem bírná ki, ha mind a 4 pénztár üzemelne...Very Happy
Amúgy múltkor bementem zárás előtt kb. 20 perccel, már sepergettek meg trécseltek. Két kólát hónom alá kaptam, aztán spuri a pénztárhoz... De nicsak nincs ott senki, kérdő tekintettel nézek a tőlem 2 méterre söprő pénztárosra. Ő úgy reagál, hogy ... hogy sehogy! Harmadik kérésre (ami úgy 6-7 perccel később hangzott el részemről és kissé "ingerült" volt) csak odaült és nagy nehezen áthúzta a leolvasón azt a két kólát...
A vásárló az első, meg mindig igaza van, nem igaz Question Exclamation Hát úgy tűnik hogy néhány helyen b@*znak az emberre (bocsánat a kifejezésért)


Nem a sajátja az üzlet, hogy a vevő legyen az első. Sztem sz*rnak rá.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-11, 15:50

Ugyan, ez nem indok. A Spar se sajátjuk, mégis megy minden szépen.
Szerintem pedig egész egyszerüen ha két perc várakozás után abban a bazi nagy sorban mindenki elkérné a vásárlók könyvét, változna valami. Csak mindenki nyúl hozzá...
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
mry




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Nov. 30.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2007-12-15, 20:50

amelisa írta:
Levente017 írta:
nataSa írta:
A penny-ben meg nagy ivben szarnak az ember fejére, mikor már a hátsó falnál áll a sor, akkor kegyeskednek beülni. A négy pénztárt egyszerre üzemelni még nem láttam.
Tudom, nem kell oda menni vásárolni. Hát már párszor visszafordultam, mikor belépéskor megláttam mekkora sor áll....

Lehet a hálózat nem bírná ki, ha mind a 4 pénztár üzemelne...Very Happy
Amúgy múltkor bementem zárás előtt kb. 20 perccel, már sepergettek meg trécseltek. Két kólát hónom alá kaptam, aztán spuri a pénztárhoz... De nicsak nincs ott senki, kérdő tekintettel nézek a tőlem 2 méterre söprő pénztárosra. Ő úgy reagál, hogy ... hogy sehogy! Harmadik kérésre (ami úgy 6-7 perccel később hangzott el részemről és kissé "ingerült" volt) csak odaült és nagy nehezen áthúzta a leolvasón azt a két kólát...
A vásárló az első, meg mindig igaza van, nem igaz Question Exclamation Hát úgy tűnik hogy néhány helyen b@*znak az emberre (bocsánat a kifejezésért)


Nem a sajátja az üzlet, hogy a vevő legyen az első. Sztem sz*rnak rá.
Mindez a boltvezető hibája! Ha ő tartana némi szigort a dolgozóival szemben,akkor biztosan jobb lenne a bolt színvonala!Neutral
Vissza az elejére Go down
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime2008-01-17, 02:17

Én nem dícsérném egyik boltot sem. A Sparban is álltam már 1 kenyért fél órát sorba. Crying or Very sad
De én nem a dolgozókat bántanám. Nekik is megvan a maguk feladatuk. Persze ez nem a beszélgetés. Ám árut is kell tölteniük, különben arra panaszkodnánk, hogy nincs áru a boltba.lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Multik, maszekok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multik, maszekok   Multik, maszekok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Multik, maszekok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Kisbérről-
Ugrás: