Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Filmek, amelyeket látni kell

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2007-11-27, 14:04

Mostanában első helyen nállam a Fehérlófia van, Jankovics Marcel nagyszerű rajzfilmje. Azt hiszem ez az a film, amely minden korosztálynak mond valamit, kicsiknek maga a mese szórakoztató, nagyoknak pedig a látvány, a szimbólika, és a mély mondanivaló. Tulajdonképpen bármelyik képkockáját ki lehetne merevíteni egy egy festménynek, annak ellenére, hogy 1981-ben készült. Tévében néha játszák, de mindenképpen megéri megszerezni bármilyen adathordozón, ez a 90 perc hetekre élmény marad!
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2007-12-03, 20:40

Nálam jelenleg a Transformers,a Next és a Blöff áll a dobogón...tongue
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2007-12-04, 18:07

Levente utólagos engedelmeddel fellinkeltem (ilyen szó nincs is) a hozzászólásodat. bom
A Transformers számomra nem hozta a hozzá fűzött reményeket. Magam is nagy képregényfanként nem igazán azt hozta a film amit vártam, a látvány azonban - ez tény - magával ragadó. A Blöf helyett én inkább a Harcosok Klubját részesítem előnyben, persze ebben a kategóriában a Blöf is nagy durranás. A Next-t nem ismerem, de feltétlenül meg fogom nézni.
A mai filmek közül egyébbként (aki még nem látta) számomra a Pillangó Effektus viszi a pálmát a sok más mellet.drunken Csináltak belőle egy második részt is, de az felejtős. Mint álltalában a második részek. Bár ezek alol is akad kivétel.
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2007-12-05, 21:10

[quote="Admin"]Levente utólagos engedelmeddel fellinkeltem (ilyen szó nincs is) a hozzászólásodat. bom
Én ilyenekért nem haragszom meg...Razz
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Pulp Fiction   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2007-12-08, 21:30

Jártamban keltemben a Sparban megpillantottam mindössze egy ezresért a Ponyvaregényt :Minden idők 121. legjobb filmjének sorolták be, de nállam mindenképpen bent van a TOP10-ben (előkelő helyen)
Egy jelenetet itt nézhettek meg belőle egymásikat meg itt
Ez pedig a kevencem (angolul).
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
tibi014

tibi014


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 37
Registration date : 2007. Dec. 02.

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2007-12-28, 23:49

Olvasgattam a hozzászólásokat és nekem semmit nem mondott a Pillangó Effektus Embarassed.Ezért megnéztem, és tényleg jó!! Érdekes film az biztos, de megérte meg nézni.
Köszönöm az ajánlást Very Happy.
Amúgy "mostanában" nekem ezek a filmek jöttek be:
Transformers, Orvlövész, Next, Deja Vu és persze a Blöff nálam is befér a TOP5-be Smile
Ezeken kívűl még a a Karib 3 volt amit nagyon vártam, de ebben csalódtam a legnagyobbat!
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2008-02-27, 16:49

Sziasztok!
Meglátszik hogy mostanában egyetlen filmet sem tudtam tisztességesen végignézni, így aztán le is mondtam a nézegetésről. Misztikus filmeknél én még a Más Világnál járok, szerintem első osztályú film. (nem mellesleg nataSa ötletére vágtam bele, és nem bántam meg!) Thillernél nálam az Álmatlanság vezet - hmm, Robin Williams mint csúnya fiú, érdemes megnézni! - és ami a csúcs az a Pánikszoba. Szuper filmek! Történelmi filmeknél tudom ajánlani a 300-at - szintén nataSa ösztökélésére néztem meg - meg a Mennyei királyságot. Az amerikai történelmi filmekről nem vagyok jó véleménnyel, de ezek kivételt képeznek! Európai történelmi filmek közül A Zongorista Roman Polansky rendezésében a csúcs, és a Hitler utolsó napjairól készült A bukás című film. Ez utóbbit csak erős idegzetűeknek ajánlom!
És van még egy kedvencem, mégpedig Robert Redforddal A Suttogó. Szép film ez is.
A Pillangó effektust viszont szívesen megnézném!
Üdv
vagtam
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime2008-02-28, 02:08

vagtam utólagos engedelmeddel fellinkeltem a hozzászólásodat.
néhány szó a filmekről (bár tudom kinek a pap, kinek a papné, de talán beindul valami...) Az álmatlanságból azért ne felejtsük ki pacsinót sem, aki szokás szerint valami hihetetlent alakít, mellesleg engem meg elgondolkodtatott, hogy azért ez a fél év éjjel, fél év nappal dolog elég gáz lehet alaszkában. És hát persze robin W elött le a kalappal, ő azt hiszem mindent el tud játszani. tőle most láttam egy kiválló filmet, amit mindenkinek csak ajánlani tudok, és ez a Csodás álmok jönnek, amely nagyon közel jár, az én misztikus világképemhez (már ha érdekel valakit Very Happy ) A pánikszobától nem estem hasra, Judie Fostertől azért többet vártam, főleg a Kapcsolat után, amiről sokan abban a tévedésben leledzenek, hogy sci-fi, pedig rohadtúl nem az, tessék mindenkinek megnézni, és mélyen elgondolkozni Wink Nagyon meghatározó élmény, már ha valaki megérti miről is van szó, ami jelen esetben nem olyan egyszerü, mint az elöbb emlitett csodás álmok jönnek-nél, ami persze szájbarágósabb, de hát ennyi év alatt jelentősen butult az amerikai közönség (is). Ami a 300-at illeti, hát ajánlom elolvasásra a képregényt is (ez ügyben legjobb barátunkat, a torrentet tudom bemutatni Wink ) Frank Miller ezen kívül még elkövette a sin city-t is, amely szintén az ő képregényéből készült, és a rendező remekül hozza az ő megszokott, durva képi világát. A zongorista tényleg hihetetlen nagy film, a bukáson én viszont elaludtam, pedig nekiveselkedtem kétszer is. lehet jót akartak az alkotók, de nem jött nekik össze. A suttogó viszont kiváncsivá tett, meg fogom nézni.
a legujabb filmélményeim közé tartozik a balszerencse áradása , ami egy nagyon egyedi mese, olyan igaz Tim Butronos, ezuttal Johny Deep nélkül, ellenben Jim Carrey-val Smile
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Filmek, amelyeket látni kell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, amelyeket látni kell   Filmek, amelyeket látni kell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Filmek, amelyeket látni kell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Programok :: Programájánló a Városon kivül, határon innen és túl, ahol a kurta farkú malac túl, üveghegy meg ilyenek-
Ugrás: