Kisbér
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisbér

Kisbér város és a Bakonyalja NEM HIVATALOS fóruma ( Ctrl+D )
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A folyamatos frissitésekről

Go down 
+2
nataSa
Admin
6 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-11-21, 22:40

Beiktattam egy a Gallery blokkot, itt mindenki feltölthet képeket, avagy létrehozhat albumokat.A kép maximális mérete 1280 * 1024 pixel lehet.
Saját albumot létrehozni a Your Personal Album pont alatt lehet. Mások albumait a Users Personal Albums menüpont alatt éritek el.
Elérhető ezen kívül slide show (képek vetítése) és egy kezdetleges effektező üzemmód is.
A képeket ugyanúgy kommentálhatjátok mint bármi mást a forumon.
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: A forum Mobilon is!   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-11-22, 14:04

http://magyaropera.blog.hu/2006/05/03/opera_mini_2_0
Erről a címről tölthetitek le az Opera mini nevezetű böngészőt, amelyet ha telepitetek a mobilotokra, onnantól akár mobilon is eléritek ezt a forumot - vagy bármely más oldalt.
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Átláthatóság   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-02, 11:23

Kissé változtattam a kinézeten. Összecsuktam a fő témákat, így talán átláthatóbb az egész. Kitöröltem néhány topicot, amelyeket eddig nem használt ki senki. Kicsit kisebb lett a dolog, de talán könnyebb igy áttekinteni. a témákon belül persze azért mindenki hozzon létre saját topicot, igy talán demokratikusabb is.Basketball
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-02, 17:33

Amúgy hogy tetszik a decemberi kép? Minden hónapban mást teszek ki, meg azt hiszem jeles ünnepeinken is.. santa rendeer afro
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-03, 10:44

Meglepődtem mikor megláttam, kezdett már feledésbe merülni hogy is nézett kis régen ez az épület:)
Vissza az elejére Go down
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-03, 18:11

Kicsit reklámoztam ezt a fórumot a myVip-en, IWIW-en és az MSN-en is. Remélem meg lesz az eredménye...Surprised
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-03, 19:30

Levente017 írta:
Kicsit reklámoztam ezt a fórumot a myVip-en, IWIW-en és az MSN-en is. Remélem meg lesz az eredménye...Surprised

Köszönet érte! lol!
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Levente017

Levente017


Férfi
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 25.

RPG
Proba01: Erő

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-03, 21:36

Amúgy mi a fene az a "RPG modul proba" a profil beállításaiban?Question
Vissza az elejére Go down
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-03, 23:54

Levente017 írta:
Amúgy mi a fene az a "RPG modul proba" a profil beállításaiban?Question

Ez engem is érdekelne
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-04, 06:54

amelisa írta:
Levente017 írta:
Amúgy mi a fene az a "RPG modul proba" a profil beállításaiban?Question

Ez engem is érdekelne

Hét az RPG az még tényleg csak teszt. Elméletileg be lehet építeni Szerepjáték modult az oldalba, s ha sikerülne reményeim szerint itt, virtuálisan lehetne játszani egy pár óráa ráérő társaságnak, helytől függetlenül. Mivel az oldal motorja angol, forditgatnom kell ezt-azt, és nem mindig van rá idő. Tényleg van rá igény? Ha igen, jellezétek a szerepjáték topicban (a Banzai-ban), és rákapcsolok!afro
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-05, 18:37

Mint láthatjátok, Kisbérre is megérkezett a Mikulás. Smile
Elindult egy új téma a Sport (hogy felejtehettem eddig ki!) biztos ilyen ügyben is van megvitatnivaló.
A linkeket ezzel ellentétben megszzüntettem, és áthelyeztem a média topicba.
további jó fórumozást mindenkinek!lol!
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Játép   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-08, 10:40

A web menüpont alatt a forum honlap változata érhető el. Nem hoz túl sok újdonságot, legfeljebb a játék, amit beiktattam. Wink Jó szórakozást hozzá!
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-09, 00:37

Szevasz szomszéd! Smile
Ha már emlegettél, gondoltam legalább beköszönök. Először is, ha már erre járok, szeretnék boldog szülinapot kívánni, akár József Attilával is! (Harminckét éves lettem én...) Szóval füled érjen bokáig meg minden...
Másrészt örömmel látom hogy belevágtál, gondolom azóta már tapasztaltad, nem olyan kis fa ez, mint amilyennek elsőre látszik. Leljed sok örömödet benne, és remélem azért néhanapján nálam is jársz majd. (nem írom le a fórumom címét, mert Te sem tetted ezt meg nálam)
Látom ügyesen kihasználod a lehetőségeidet, van egy-két dolog amit kifejezetten irigylek tőled.
Ami egy kicsit zavar, az a sötét háttér. Néhol nagyon nehezen olvasható a szöveg, a linkeké különösen.
Kérdéseim is vannak! Képet beilleszteni a szokásos módon lehet? Mekkora terjedelmű szöveget lehet egyszerre bevinni?
Na szóval sok sikert, időnként azért feléd nézek hogy mennyire sikeres a műsor, de amúgy nem zavargok majd.
Légy jó!
Üdv
Tamás
Vissza az elejére Go down
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-09, 11:11

Hát előre is bocs az offért mindenkitől (habár ha ez másra nem is, arra jó, hogy lássák nincs ellentét a két fórum között, tehát nem érdemes szítani)

Szval neked is boldog szülinapot (bocs hogy nem a te forumodon írom,de ugyis megnézed,a másik okot meg lejjeb írom tongue) bár nekem jobban tetszik, hogy a krisztusi korba léptem jocolor, te meg már lassan eléred a harmadát:lol!:.


Képeket beilleszteni vagy webcím alapján lehet(a szövegboxban van egy insert image funkció) példáúl így:
A folyamatos frissitésekről Nyuszifuvezik

De a legegyszereübb ha létrehozol a Gallery menüpontban egy saját galériát (
Your Personal Album ez az enyém Smile). Ugyanitt megnézheted másokét is (Users Personal Albums ) vagy pedig egyszerüen a főkategóriákba töltesz fel képet a sajátgépedről. Minden feltöltött képet kommentálhat bárki.
Hogy mekkora szöveget lehet bevinni egyszerre, nem tudom eddig nem volt terjedelem probléma. A linkek szinein már én is gondlokoztam, lehet belepiszkállok majd. A sötét háttér már annó Marinak sem tetszett, mit csináljak, sötét a lelkem.
Twisted Evil
Sok sikert a politikai forumodhoz, nem haragudj, de nekem nincs már hozzá idegzetem. Itt remélem másfajta közösség fog kialakulni (igaz nem rajtam múlik,de nagyon jó jelek vannak! flower ) Szeretnék inkább a kultura, közösség, gondolkozás - gondolkodtatás irányba menni. Még mindig bízom az emberekben...geek
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-19, 10:29

Brrrr.... nem marad elég időm a forumra... Most a portált frissitettem, a kisbér honlap látható rajta (most épp müködik) meg kicseréltem a játékot valami élvezetesebbre (nekem legalábbig is nagyon bejön, és van multiplayer is, sok szerencsét hozzá).
És megujult a heti szavazás is...
További jó forumozást, nem tom mikor lesz időm megint benézni...Sad
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2007-12-20, 12:39

Egyébbként hogy tetszik a játék a portál-on?
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
nataSa

nataSa


Férfi
Hozzászólások száma : 67
Age : 48
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 09.

RPG
Proba01: Koncentráció

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-11, 10:11

Hát eléggé megkésve, de felemás hírt kell közölnöm veletek. Wink A forum Admin jogait átadtam a bátyámnak (ő viszi a freeforumos kisbér forumot is) azzal a szándékkal, hogy olvassza egybe a két közösséget, mivel nekem sajna a közeljövőben egyébb elfoglaltságaim mellet nem igen marad időm ennek a forumnak az üzemeltetésére, elnézést érte.
Az persze, hogy a régi Admin (én) nincs jelen a forumon, még nem jelenti azt, hogy Ti, a többiek csendben legyetek - hiszen már láttam panaszt arra, hogy halódik az oldal - meg ha ez igy van, akkor az egész ugy sem ér egy kalap szart se, már bocsánat. A forumot a napi hozzászólások viszik előre, nem a passziv jelenlét. Ha nincs hozzászólás, nincs forum, ez ilyen egyszerü, bármennyire is erölködik (hozzászólásokra provokál) az aki csinálja - de egy forumnak nem arról kell szólnia, hogy a forumgazdának van messze a legtöbb hozzászólása, mert akkor a forum róla szól, nem a közösségről.Remélem azért, hogy ezután is kedveteket lelitek benne, hiszen annyi fontos megbeszélnivaló van, és néha majd én is benézek ide, hisz mégiscsak én kezdtem el. Kivánom, hogy elinduljon rendesen ez az egész, és eredeti szándékaimnak megfelelően egy erős internetes közösségé kovácsolodjatok, aki méltán képviselheti Bakonyalját. Amennyire időm teli, én is részt veszek benne.

És egy off - Bratyó hogy áll a dolog? Smile afro
Vissza az elejére Go down
http://vilagokarcavilagokharca.blogspot.com/
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-15, 00:29

Szia nataSa!
Egyelőre ismerkedem a tereppel, és az is nagy kérdés, mit szólnak a kifor ( www.freeforum.hu/kifor ) fórumozói a váltáshoz.
Üdvözlök mindenkit, a közeljövőben inkább még ezen a néven fogtok találkozni velem, az admint meghagyom a heti szavazás kérdéseinek.
Viszont jó volna ha aktivzálnánk a passzivitásunkat, és bedobnánk egy-két jó témát. Tudom hogy uborkaszezon van, de csak nem nyaral minden kisbéri Mauritiuson ilyenkor...Evil or Very Mad Embarassed
Ha átnéztek a freeforumra, láthatjátok az inkább politikai fórum, helyi és általános témákkal. Erősen agyalok rajta, hogyan lehetne megoldani a dolgot úgy, hogy a káposzta is jóllakjon, meg a kecske is megmaradjon... Mindenestre ze a fórum jóval több lehetőséget rejt, és igyekszem is őket kihasználni majd. Játékötleteim is vannak, ha van kedvetek akár sakkozhatunk is. Vagy mit szólnátok a szólánchoz? Ha már játék, biztos vagyok benne,hogy szerény nyereményeket is fel fogok tudni ajánlani majd. Remélem partnereim lesztek a dologban!
Offként pedig jöjjön egy rejtvény, egy személy nevére vagyok kíváncsi!
Nem Kisbéren született, de viszonylag fiatalon került ide, és itt járt iskolába is. Az atlétika egyik ágában olimpiai bajnok ő, az érmeit a 60-as években szerezte. Ki ő, és mikor volt olimpiai bajnok? Ha azt is tudnátok, mikor volt érmes, azt külön megköszönném!
Üdv
vagtam
Vissza az elejére Go down
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-15, 02:18

Próbáltam a szólánchoz írni, de nem ment át. Crying or Very sad
Segítséget kérek!!!lol!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-15, 23:55

Kriszta74 írta:
Próbáltam a szólánchoz írni, de nem ment át. Crying or Very sad
Segítséget kérek!!!lol!


Kedves Kriszta!
Látom azóta már sikerült hozzászólnod a szólánchoz. Köszöntelek a fórumon, gyere gyakran! Smile
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
amelisa

amelisa


nő
Hozzászólások száma : 31
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Nov. 28.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-16, 01:19

A rejtvény megfejtése:

az olimpiai bajnok, aki Kisbérhez kötődik:

Zsivótzky Gyula

érmei: 1960 - Róma, ezüstérem
1964 - Tokió, ezüstérem
1968 - Mexikóváros, aranyérem

sportág: kalapácsvetés

az életéről : http://www.inaplo.hu/na/naput_2004/2004_05/003.htm
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-17, 00:36

Szolgálati közlemény!
Elnézést ha felfordulást csináltam, szeretném egy kicsit élénkebb színeket használni a fórumhoz, és most kisérletezgettem egy kicsit. Viszont az eredeti állapotot nem sikerült maradéktalanul visszaállítanom. Igyekszem a változtatásokat az éjszakai órákra idózíteni, valószinüleg a hétvégén erre sor is kerül.
Örömmel venném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat, és esetleg ötleteket is adnátok, melyik színen változtassak.
Köszi előre is!
Tomi
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-17, 00:38

amelisa írta:
A rejtvény megfejtése:

az olimpiai bajnok, aki Kisbérhez kötődik:

Zsivótzky Gyula

érmei: 1960 - Róma, ezüstérem
1964 - Tokió, ezüstérem
1968 - Mexikóváros, aranyérem

sportág: kalapácsvetés

az életéről : [url=http://www.inaplo.hu/na/naput_2004/2004_05/003.htm
http://www.inaplo.hu/na/naput_2004/2004_05/003.htm[/quote[/url]]
Kedves amelisa!
Tökéletes megfejtés volt!
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-17, 02:32

Köszi admin. Igen sikerült, de most igen gázos szó került oda, amit nem tudok folytatni. Jó lenne ha valaki találna valamit, mert így elakadtunk. Nekem viszont tetszik és szeretném folytatni.Laughing
Vissza az elejére Go down
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-17, 02:34

Ja!!! Jövök gyakran, ám olyan régiek az előző hozzászólások a témáknák, hogy nem igazán lehet hozzászólni. Kéne valami új. Idea Exclamation
A heti szavazást is frissíthetnéd. Elmúlt már karácsony. santa rendeer
Vissza az elejére Go down
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-19, 17:04

Fiúk!!!Exclamation
Frissítsetek, mert a játékon kívűl semmi mozgás nincs.Mad Sleep
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-20, 00:54

Kriszta74 írta:
Fiúk!!!Exclamation
Frissítsetek, mert a játékon kívűl semmi mozgás nincs.Mad Sleep

Kedves Kriszta!
Rendben, meglesz! Perzse már annak is örülhetünk, hogy a szólánc megmozgatta a társaságot. Hajrá, csak így tovább!lol! bounce Ha minden jól megy, pár napon belül elindítom a sakkot is. remélem lesz aki kiáll ellenem! De rendezhetünk csapatversenyt is!
Egy-két aktualitást át fogok hozni a másik fórumról, és igéretet kaptam rá, hogy a csillagászat és a vasútmánia is átköltözik ide. Mindkettőben érdekes képek és felvetések találhatóak majd. Ha a Bakonyalja Kupa beindul, akkor az eredmények közlését is itt szeretném folytatni. Mari a megmondhatója, mennyit kinlódtunk "odaát" a táblázatok beillesztésével, remélem itt nem lesz vele semmi probléma.
Tervezem, hogy úgy lesznek beállítva a topikok, hogy ha bizonyos idő multán nem lesz friss hozzászólás, akkor törlődik. Így elkerülhető lesz az őskövületek felhalmozódása.
Örömmel venném, ha ti is jelentkeznétek ötleteitekkel, elvégre ezt a fórumot nem én csinálom és főleg nem magamnak, hanem együtt és magunknak!
Üdv
Tom
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Férfi
Hozzászólások száma : 75
Age : 51
Registration date : 2007. Nov. 07.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-20, 03:46

Sziasztok!
Csak semmi pánik, ez ugyanaz a fórum! :-))))
No szóval kicsit (?) igazítottam a színeken. Minden topikot nem néztem meg, mert így is majdnem 2 óra volt mire végeztem, de azért nagyjából olvashatóvá tettem a dolgokat. (Igaz, eddig sem volt olvashatatlan...) Ha esetleg valami mégis olvashatatlannak bizonyulna, legyetek szívesek jelezzétek nekem!
Köszi!
Tomi
Vissza az elejére Go down
https://kisber.hungarianforum.com
Kriszta74

Kriszta74


Hozzászólások száma : 91
Age : 49
Tartozkodási Hely : Kisbér
Registration date : 2007. Dec. 03.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-01-21, 00:32

Na! Jobb mint a fekete. Jó úton haladsz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
vagtam




Férfi
Hozzászólások száma : 59
Age : 51
Tartozkodási Hely : Kisbér, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 09.

A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime2008-02-03, 16:44

Bocsánat bocsánat, ahhoz képest hogy én volnék a gazda, eléggé ritkán látott vendég voltam az elmúlt héten. Mentségemre legyen mondva, elkapott az infláció - vagy mi a csuda a neve ennek a kórságnak - és ezer más problémám akadt. A jövő hetem sem lesz sokkal jobb, 12 órázom keddtől péntekig, aztán szombaton ráadásként még lehúzok egy tizest, nehogy kerek legyen a hétvégém. Persze hiába sír a szám, lényeg hogy van miből enni adni a családomnak.
Ennyit a saját nyavalyáimról, igérem a héten igyekszem többet mutatkozni majd itt.
Látom maradt egy mag, aki minden nap idejár: köszönöm nekik, és Isten tartsa meg jó szokásukat! Annak is örülök, hogy a fórum új szinét ilyen kedvezően fogadtátok, meg annak is hogy elég sok topikban látok új véleményt. Hajrá, csak így tovább! Ha van frappáns kérdésetek a Hét kérdése topikba, ne fukarkodjatok vele! Szerintem megoldható hogy hetente több kérdés is fusson párhuzamosan.
Szeméttelep ügyben írtam egy privit a Dákainak, kíváncsian várom a válaszát. Az új infókat mindensetre köszönöm!
Látom a szólánc népszerű. A hol járunkban nehezet kérdeztem? Ha igen, szóljatok rám! A sakk egyelőre még várat magára, viszont szeretném ha jeleznétek, van-e igény rá? Rögtön ajánlanék egy weboldalt is: www.kvizpart.hu Rengeteg kvíz és topik van ott, érdemes ellátogatni oda! Itt található a Kávézói sakk asztal is, ott szintén megtalálható vagyok. Az ottani partnereimtől kértem segítséget.
Továbbra is kérem, ha van jó ötletetek, dobjátok be nyugodtan!
Még annyi, hogy a két fórum egyesítése várat magára. A kiforon csendes tartózkodás volt a válasz az egyesítési hírre, itt meg úgy látom a poltika inkább rombolna mint építene. Szerintem jobb külön, legalábbis egyelőre.
Ennyit mára, hamarosan újabb hírekkel jelentkezem!
Üdv
vagtam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A folyamatos frissitésekről Empty
TémanyitásTárgy: Re: A folyamatos frissitésekről   A folyamatos frissitésekről Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A folyamatos frissitésekről
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kisbér :: Help :: Forumos segitség-
Ugrás: